referral code: 1341585246

Cloud Token to portfel (alikacja na smartfon) do przechowywania kryptowalut. Portfel Cloud Token daje możliwość  przechowywanie kryptowalut oraz zarabiania pasywnego od 6%-10% miesięcznie od wartości naszego portfela. Naliczenia są wypłacane codziennie w tokenie CTO. Token CTO możemy zamieniać na ETH Etherum wewnątrz portfela i wypłacać np. na giełdę BitBay i wypłacić w bankomacie.

Jak zarabiać?

Przechowywane w portfelu kryptowaluty  udostępniamy do aplikacji handlowej, sztucznej inteligencji JARVIS AI wykonującej arbitraż na parach kryptowalut.

Prostota. Założyć DARMOWY portfel możemy w kilka minut i zacząć generować zyski od wartości naszych kryptowalut.
Tu nic nie zamrażamy, nie kupujemy, nie czekamy na zwrot kapitału – udostępniając swoje kryptowaluty do arbitrażu otrzymujemy 10% miesięcznie od tej kwoty wypłacane codziennie (0.3%) w Cloud Tokenie, który możemy w każdej chwili zamienić na Ethereum i wypłacić lub trzymać długoterminowo licząc na wzrost jego ceny jak miało to miejsce w podobnym projekcie (cena urosła od 0.40$ do ponad 130$ w rok)
W dowolnym momencie możemy wypłacić swój kapitał

Przykład
Udostępniając np 1 BTC on zawsze na nas pracuje. Może on oczywiście stracić na wartości, ale też wzrosnąć. Jeżeli nasz 1 BTC jest wart 8000$ pracuje na nas 0.3% z 8000$, natomiast jeżeli za kilka miesięcy Bitcoin będzie wart 20,000$ to dzień w dzień będzie przychodzić 0.3% już od wartości 20,000$

“Pojemność” Jarvis Ai jest ograniczona i wynosi 200 000 000$ , po osiągnięciu tego poziomu dostęp zostanie zamknięty i tylko zarabiać będą Ci którzy udostępnili przed osiągnięciem tego pułapu.

kod 1341585246

Pobieranie aplikacji ➙KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać aplikację na iPhone (IOS)

Pobieranie aplikacji ➙ KLIKNIJ TUTAJ aby pobrać aplikację na Smartfon (Android)