Maj 2018

Taka oto moja historia z zarabianiem on-line:
Moją ambicją od zawsze było wykorzystanie internetu w pracy albo jak to zawsze mówiłem pracować przez internet. Chciałem mieć możliwość pracy w każdym miejsca na świecie. Chciałem wyjeżdżać i poznawać świat, doceniałem wolność.

Udało się mi zbudować dwie prosperujące firmy które działają do dnia dzisiejszego, mają się dobrze i się rozwijają.

Firma to też wyrzeczenia a głównie czasu.  
Własna firma wymaga stałego doglądania i pilnowania „interesu” bardzo często jakikolwiek urlop spędzaliśmy osobno, żona z dziećmi a ja w pracy, lub na odwrót.
Praca 10 -12 a nieraz 16 h żeby wszystko działało. 
Szukaliśmy sposobu aby zwolnić tempo bo dzieci wydoroślały i teraz moglibyśmy spełniać marzenia. Całymi wolnymi chwilami przeszukiwaliśmy internet, aby znaleźć sposób jak można by było pracować przez internet aby trochę naszych oszczędności mogło na nas pracować. Wiadomo że lokata 3% w banku niestety nie da nam wolności finansowej.
Znalazłem kilka naprawdę dobrych, według nas tematów i się bacznie im przyglądałem. Miałem obawy i bałem się inwestować w jakieś mało znane firmy. Poznawałem wszystkie za i przeciw wiedząc o wysokim ryzyku takiego zarabiania on-line.
Zacząłem interesować się tematem kryptowalut, jak je kupować i sprzedawać, jak można je wykorzystywać i do czego, oraz przede wszystkim jakie jest ryzyko takich inwestycji. 
Na początku nie było łatwo wszystkiego zrozumieć jak działa i dlaczego. Małymi krokami ale do przodu i nie poddawałem się bo wierzyłem w sukces.

W końcu podjąłem decyzję i zainwestowałem. Na początek nie dużo aby zobaczyć jak to wszystko działa. Później dołożyłem więcej i stwierdziłem, że zyski będę przez rok reinwestować i korzystać z dobrodziejstwa tzw. procentu składanego.

Dzisiaj mogę już powiedzieć, że nie żałuję mojej decyzji. Z uciechą patrzę jak bez mojej pracy lub poświęcając jej kilkanaście minut dziennie, naliczają się zyski obojętnie czy jestem w innej pracy czy śpię czy jest święto czy jestem na wakacjach po prostu zarabiam pasywnie.

Jeżeli doczytałeś ten tekst do tego miejsca, to napewno Ciebie interesuje zarabianie przez internet. 
Jeśli chcesz, mogę podzielić się moim doświadczeniem, możemy również porozmawiać jak rozpocząć, co napewno będzie dużym ułatwieniem dla Ciebie na starcie i oszczędzi Ci dużo czasu.

Oczywiście, nie mam recepty na sukces. Do tego trzeba pracy, poświęcenia, a w szczególności cierpliwości. Sukces napewno przyjdzie i to tylko od Ciebie zależy jaki on będzie i kiedy.

Wiedz że to co przeczytasz na tej stronie nie jest poradnikiem inwestycyjnym, pokazuję na tej stronie co ja robię i jak to robię. Pamiętaj także, aby nie inwestować pieniędzy bez których w przyszłości nie mógłbyś żyć. Zarabianie w internecie pociąga za sobą wysokie ryzyko i tego trzeba być świadomym.
Jeśli nie masz kapitału, możesz popracować w marketingu i też go zdobędziesz. Droga jest dłuższa i trudniejsza, mniej ryzykowna.