Założycielem firmy Omega Best jest Rafał Nafalski

 

CEO nr 1 Bartosz Nafalski jest multi przedsiębiorcą, zarządza wieloma spółkami. Był odpowiedzialny za kampanie marketingowe takich firm jak Frugo, DR. Witt, Łowicz, Pepsi czy TIGER. Aktualna działalność jest związana z przedsięwzięciem EXPEDITE, która świadczy usługi finansowe i restrukturyzacyjne dla FIRM.

CEO nr 2, Łukasz Bożek wieloletni finansista korporacji Santander. Aktualnie prowadzący firmę Feat.Software, dostawca technologii oprogramowania dla firm.

 

Jak Zarabiamy:

  • Active Box: pakiet nr 1 – 30% w 6 miesięcy, lub pakiet nr 2 – 70% w 12 miesięcy. Połowa zysku z pakietu będzie naliczana automatycznie każdego dnia, natomiast druga polowa będzie zależna od tego ile zadań tego dnia wykonasz tzn. pakiet 6msc daje 15% zysku bez konieczności logowania, kolejne 15% jest za wykonywanie zadań. Dodatkowo: Reklamy: 5%, Ankiety: 3%, Zadania specjalne: 7%.  Dla pakietu 12msc jest wprost proporcjonalne.
  • Mining Kryptowalut: Wynajem mocy wydobywczej
  • Trading: Zatrudniono 4 traderów, testowano ich bardzo długo, potrafią przynieść na prawdę świetne wyniki dlatego Omega zdecydowała się oficjalnie ich dołączyć do projektu [Każdy gra inną strategią: forex/ krypto/ surowce. Wyniki traderów będą publikowane.

Jednostka rozliczeniowa w platformie Omega Best

 

Każdy zakupiony ActiveBox wypracuje zyskJakie zadania musimy wykonać i ile zysku za to otrzymamy?

Jak zacząć?:

Jak zacząć z Omega Krok po Kroku:

1: Zdecyduj czy jest to biznes dla Ciebie, pamiętaj sprawdzaj biznesy online samodzielnie!

2: Załóż darmowe konto na : http://omegabiznes.pl

3. Należy przesłać swoje środki do Omegi min. 50eu

4. Zakup Active Box z naszego depozytu.

5. W późniejszym czasie dokonać zakupu Active Box z naliczeń (reinvest).

 

 

Pamiętaj to ważne

Zarabianie w internecie to nie jest lokata bankowa ani inwestycja w rozumieniu prawa w Polsce. Zanim zaczniesz upewnij się że zapoznałeś się z regulaminem każdej z firm.

Pamiętaj czym jest inwestycja wg wikipedii:

”[…] inwestycja to wyrzeczenie się obecnych, pewnych korzyści na rzecz niepewnych korzyści w przyszłości”

Nie jestem doradcą finansowym i nie należy traktować treści tutaj jako porady inwestycyjnej. Pokazuje Ci tylko to co ja realnie robię i gdzie w rzeczywistości lokuje swoje własne pieniądze.

Nigdy nie angażuj pieniędzy, których ewentualna strata narazi Ciebie na jakieś nieprzyjemności bądź ogromny stres. Zarabianie w realu jak i w necie niesie ze sobą 100% ryzyka.